Cadillac DeVille coupe 76  

62 852 mil ...
Bílý interiér v kůži ... V-8 ...
Jediný původní vlastník ...  V ČR registrováno od roku 2018 ... 
Největší objem 8 194 

Tento původní nerestaurovaný model Cadillac Coupe Deville pochází z roku 1979. Na voze je původní originální lakování, včetně podélné bílé linky a má najeto 114 677 km (71 272 mil). Exteriér tohoto originálního a nerestaurovaného vozu má původní lak s drobnou patinou na víku kufru, která ale nikterak neruší celkový zachovalý stav. Původní chromy jsou ve výborném stavu.  Tovární malované bílé proužky, aplikované ještě z výroby, dodávají exteriéru tohoto krásného Cadillacu další rozlišení, stejně jako volitelná celovinylová střecha včetně předních sloupků, která byla jednou z položek příplatkové výbavy. Chromové poklice mají drobné oděrky což je vzhledem k věku původního vlastníka jaksi automatické. 

Celý původní a originální interiér si Vás hned získá pohodlím, tak jak jsme u Cadillaců zvyklí. Koberce i  sedačky jsou naprosto původní, přesto vypadají jako nepoužívané. Sedadla nenesou žádné známky opotřebení a elekrický posun sedadel je funkční. Palubní deska nemá jednou prasklinu, stejně tak stropní obložení je bez vady. Výplně dveří nejsou popraskané ani poškrábané, pouze u dveří řidiče je prasklinka na imitaci dřevěného obložení. Podlahové koberce jsou původní bez známek většího opotřebení což je po 43 letech k neuvěření. Volant ani přepínače nemají žádné poškození. Jediné co na voze momentálně nefunguje je topení(odpojeno).

Mimo standardní prvky luxusu a pohodlí, které by člověk v Cadillacu očekával, jako jsou elektricky ovládaná okna , elektricky ovládané dveřní zámky , elektricky nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce v 6 směrech , automatická klimatizaceambientní osvětlení , je tento Sedan Deville vybaven dalším volitelným vybavením :

 • Elektrická sedadla
 • Naklápěcí / teleskopický volant
 • Tempomat
 • Vyhřívání a odmlžování zadního okna
 • Osvětlený vstupní systém
 • Elektrické otevírání a odklopení víka zavazadlového prostoru
 • Trubkový klakson
 • Osvětlená kosmetická zrcátka řidiče a spolujezdce
 • Systém stěračů čelního skla s řízeným cyklem
 • Chromové kryty kol
 • AM / FM stereofonní rádio s kazetou 
 • Chrániče okrajů dveří
 • Koberce s logem vpředu a vzadu v barvě
 • Vinylová střecha 

Pod kapotou tohoto Cadillacu najdete litrový motor V-8  spojený se třístupňovou automatickou převodovkou a pohonem zadních kol.
Jízda v tomto Cadillacu je skutečným potěšením - s výkonem, majestátným houpavým stylem, měkkými a pohodlnými sedadly budete chtít jezdit stále. Tento vůz se krásně řídí stejně jako vypadá.

Součástí prodeje je uživatelská příručka, barva ve spreji a retušovací tužka .

V rámci předporodejního servisu byl vyměněn olej v motoru, proveden proplach a výměna oleje v automatické převodovce, zkontrolovány brzdy a vyměněna brzdová kapalina a veškeré ostatní mechanické součásti vozu v rámci připravy na získání veteránské testace.

Technické údaje : Délka 5618 mm, šířka 1941 mm, výška 1381 mm 
                              Objem motoru 6966 cm3, výkon 134 kw/ 182k, V8
                              Hmotnost 1940 Kg , nádrž o objemu 95l 

Pokud si hledáte zachovalé auto na létní vyjížďky nebo začínáte s veterány je tento pohodlný Cadillac ideálním autem. 

V této nejisté době je veterán v takovém stavu ideální investicí, které se bude jen zhodnocovat a vy si ji ještě  budete moci také naplno užít.

Součástí prodejního servisu je zajištění testování historického vozidla.

CENA : 359.000 Kč