Povídání o veteránech

Auta s příběhem

Za vším stál jeden splněný sen. Potom samozřejmě následovaly další sny a díky jejich naplnění si nyní můžete takový svůj sen splnit i Vy, protože u nás si je třeba najdete. 
Naše auta jsou vždy jedinečná s příběhem osobním nebo automobilovým.

V této digitální době máte několik možností jak takového amerického veterána koupit.

  • Hledat na internetu, eBay a podobně a to vysněné auto. Potom řešit a zajistit si dopravu ( nejen v kontejneru do Čech, ale i po státech při převozu do přístavu). Pak řešit proclení a teprve potom vidět , co mi to vlastně v kontejneru přišlo. Většinou následuje překvapení a začátek nekonečného příběhu s renovací. Kdo nezažil, neuvěří a kdo chce vyzkoušet , ať to zkusí.

  • Najít v české nebo evropské inzerci nějaké zachovalé, nezničené, s nízkým nájezdem, prostě dokonalé auto za nízkou cenu. Většinou pak následuje mnoho telefonátů a víkendů strávených objížděním inzerentů. Nevěřte nesmyslným inzerátům na super levné veterány, protože hezké auto plnící všechny Vaše vyjmenované předpoklady už nekoupíte ani přímo v Americe. Už i tam přišli na to, že zachovalá auta mají svoji cenu , a tak opravdu hezké auto musíte se znalostmi prostředí opravdu hledat.

Pokud jste toto vyzkoušeli a dočetli se až sem, bude Vás asi zajímat jaké veterány najdete u nás.

Úplně nejzásadnější rozdíl je v tom, že my hledáme auta s historií, a je jedno jestli se jedná o lidskou či automobilovou, ale hlavní je, aby každý další vlastník auta mohl tuto historii s autem žít dál.

Hledáme veterány v původním stavu, s co nejmenším zaručeným nájezdem, v zajímavých barevných provedeních nebo neobvyklými doplňky, protože tak jako byl vůz pro původního vlastníka, tak bude i pro nového jeho veterán prostředkem k jeho osobnímu vyjádření. Měli by jste být tedy na svou klasiku hrdí a podle toho si ji hned od počátku vybírat.
Neprodáváme veterány k restaurování, ale k užívání ( pravidelná nedělní vyjížďka podmínkou prodeje ).

Výhodou vlastnictví veterána je jeho stálá investiční hodnota, která při pravidelné údržbě neklesá . Takové klasiky my hledáme a nabízíme.

Tady taková auta vidíte a můžete se na ně přijet osobně podívat nebo si nechat zaslat fotogalerii, která Vám pomůže k rozhodnutí vybrat si některé z našich veteránů.

Nebojte se provozování veterána
Veteránská auta jsou pro přihlášení na SPZ povinna projít schvalovacím procesem tzv. testací vozu. Toto pravidlo platí to i pro vozy, která již SPZ mají a mění se u nich pouze majitel. Pokud si na testaci netroufáte a neznáte postup při získání SPZ,  nabízíme možnost zajištění, protože všechny nabízené klasiky jsou technicky připraveny pro její získání. Roční zákonné pojištění veteránů je řádech stokorun a platí to to i v případě velkých objemů např. Cadillaců, i to Vám samozřejmě zajistíme.

Je ještě mnoho snů, které se Vám mohou splnit a jsou přitom tak blízko.
Tak si zkuste splnit ten svůj, my si je minimálně každou nedělní vyjížďkou plníme.